fbpx

Oferta audytu

Najlepszych ludzi uformowało naprawianie własnych błędów. [William Shakespeare}

Jedni mówią na to audyt, inni audit, a w gruncie rzeczy chodzi o to samo:

… to proces badania organizacji lub jej części pod kątem zachowywania zgodności z określonymi dla niej standardami, normami, przepisami itp.

Ze względu na relacje pomiędzy zamawiającym audyt i podmiotem wskazywanym do badania wyróżnia się audyt pierwszej albo drugiej strony.

Audyt pierwszej strony oznacza badanie, które przeprowadza się dla zamawiającego w jego własnej organizacji (firmie, instytucji). Taki audyt ma na celu sprawdzenie procedur i zasad działania badanej badanej organizacji pod kątem ich zgodności ze wskazanym standardem, normą i/lub aktem/aktami prawa.

Audyt drugiej strony to badanie, które zamawiający zleca do przeprowadzenia w innym podmiocie, z którym już współpracuje, lub z którym chce współpracować w przyszłości.

 

Oferowane przez ERESJOT.pl usługi audytu dotyczą zarówno badania pierwszej, jaki i drugiej strony i odnoszą się do zagadnień ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji. Nasi specjaliści – eksperci ze stosownymi certyfikatami – wykonują profesjonalne badanie audytowe i sporządzają raport poaudytowy. Zawarte są w nim zarówno dostrzeżone nieprawidłowości i niezgodności, jak i rekomendacje, co zrobić, żeby poprawić sytuację.

Więcej na temat oferty audytu można się dowiedzieć nawiązując z nami kontakt mailowy lub telefoniczny. Szczegóły na dole strony.