fbpx

Przygotowujemy do udostępnienia dla Państwa nowe funkcjonalności.

Jesteśmy w trakcie, a może mamy już za sobą, czasy i zasady, które nie miały precedensu w Polsce za naszego życia. Świat stanął na głowie a wraz z nim zmiany wymagały bez mała wszystkie nasze codzienne aktywności – od przedszkola i szkoły do kościołów i cmentarzy. Co by nie mówić, alternatywy nie było. Również nasza firma ERESJOT.pl musiała się dostosować do przejściowej, ale nowej i zaskakującej odmiennością rzeczywistości. Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa danych zabraliśmy naszą pracę do domów i tam żeśmy opracowywali i tworzyli wszystko to, co było potrzebne naszym klientom do ich prawidłowej pracy w obszarze przetwarzania i ochrony danych osobowych.

Z perspektywy czasu można powiedzieć, że się udało. Wszystko było na czas i we właściwy sposób. Teraz pora wracać do normalności. Nawet jeśli to będą tylko małe kroczki, to my do tej normalności pójść chcemy 😉

Ale, żeby nie widzieć tego mijającego czasu pandemii w sposób całkowicie negatywny, chcemy Państwa zaprosić do korzystania z naszej nowej inicjatywy – szkoleń i usług w wersjach zdalnych.

Trwają pracę nad uruchomieniem portalu naszego Instytutu Bezpieczeństwa Danych ERESJOT, na której dostępne będą kursy i szkolenia przeprowadzane zarówno w formie e-learningu (z 24h dostępem do zasobów), jak również w formie telekonferencji i webinariów organizowanych dla zainteresowanych firm, instytucji i organizacji. Przygotowujemy dla Państwa także inne, nieedukacyjne usługi.

Wprawdzie idea narodziła się i materializuje w czasie pandemii, ale nie będzie z ową w żaden sposób związana ani nijak przez nią ograniczana. Pakiet usług będzie dostępny dla każdego i o każdej porze.

W tej chwili trwają testy.

Po ich zakończeniu i wdrożeniu dostrzeżonych poprawek, udostępnimy Państwu nasze nowe narzędzie:

Instytut Bezpieczeństwa Danych ERESJOT.