fbpx

JESTEŚMY BLISKO

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

dr hab. inż. Stanisław J. Rysz

Krótko i na temat

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych dobrowolnie przez Państwa w formularzu jest Stanisław Rysz wykonujący działalność gospodarczą pod firmą ERESJOT.pl, ul. Handlowa 4/15, 35-103 Rzeszów, NIP: 8131422332, REGON: 690024500, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres biuro@eresjot.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o polityce przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w odnośniku Polityka prywatności.

Napisz wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na wysyłanie materiałów marketingowych

13 + 2 =

Nasza misja

Nasza misja to podnoszenie kwalifikacji, umiejętności i świadomości na kursach oraz niesienie wsparcia na polu wdrażania procedur ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji w organizacji.

Wierzymy, że – wbrew wielu opiniom – to człowiek może być najmocniejszym składnikiem systemu ochrony danych osobowych. Zależy to w dużej mierze od jego kwalifikacji i świadomości.

Jesteśmy do dyspozycji – można na nas liczyć.

Razem zrobimy to lepiej!

ERESJOT.PL

ul. Handlowa 4/15
35-103 Rzeszów

Gdzie jesteśmy?

Zapraszamy do współpracy

Jeśli potrzebujesz szkoleń, audytów, analizy zagrożeń i ryzyk oraz opracowywania dokumentacji na podstawie tej analizy, wdrożenia procedur zgodnych z RODO lub outsourcingu zadań IOD to zapraszamy do kontaktu.