fbpx

Dołącz do nas

Praca i współpraca

Praca i współpraca

Ochrona danych osobowych to przestrzeń dla fachowców.

Chodzi nie tylko o specjalistów zajmujących się interpretacją treści aktów prawa. To zadania dla ludzi, którzy znają się na skomplikowanych i merytorycznych procedurach funkcjonowania wielu sfer szeroko rozumianej gospodarki. Począwszy od działalności administracji publicznej, przez różne formy przedsiębiorczości i dalej, sięgając aż po organizacje pozarządowe, społeczne i związki wyznaniowe.

Jeżeli masz wyższe wykształcenie, potrafisz sprawnie posługiwać się komputerem, znasz się na bezpieczeństwie systemów informatycznych albo na ochronie danych osobowych – daj znać i mi się pokaż.

Spotkajmy się i porozmawiajmy – może uda nam się znaleźć taką formę współpracy, która sprawi satysfakcję Tobie i mnie.

Jako osoba niepełnosprawna otwieram szerokie możliwości przed ludźmi do mnie podobnymi – wykształconymi specjalistami, którzy mimo ograniczeń i niepełnosprawności co dzień udowadniają samym sobie i wszystkim dokoła, że chcą, że potrafią, że dają radę…

Ze szczególnym zainteresowaniem spoglądam w stronę ludzi niejednokrotnie wykluczanych z rynku pracy: osób niepełnosprawnych, emerytów i fachowców z przedziału wiekowego 50+.

eresjot oferta 04
IBD 1

TWORZĘ ZESPÓŁ FACHOWCÓW, KTÓRZY NIE PRZESTRASZĄ SIĘ WYZWAŃ

Jeśli masz wiedzę i umiejętności i umiesz sobie poradzić ze stresem i zadaniami, jakie przed Tobą staną, to może i dla Ciebie znajdzie się w nim miejsce…